Drobečková navigace

TJ Šaratice, z.s. > Mládež ► > Turnaje mládeže > SP - turnaj v Oslavanech

SP - turnaj v OslavanechDatum konání:
20.6.2015

V sobotu 20. 7. jsme se zúčastnili 10. ročníku fotbalového turnaje O pohár starosty města Oslavany. Turnaje se zúčastnilo 24 mužstev z 9 okresů a 3 krajů. Hrálo se ve čtyřech skupinách po šesti týmech a následně ve skupinách o umístění. Hráči narození v roce 2004 a mladší, systém 5+1, 1x 12 minut.

Ve skupině B jsme postupně nastoupili proti KRALICE NAD OSLAVOU, SLOVAN BRNO, KUPAŘOVICE a VEVERSKÉ KNÍNICE/ŘÍČANY, mužstvo VELKÉ BÍLOVICE nedorazilo a jeho zápasy byly kontumovány. Tuto skupinu jsme vyhráli a se ziskem 13 bodů a skóre 17:2 z prvního místa postoupili do boje o medaile za účasti mužstev VELKÁ BÍTEŠ, BOHDALICE, VELKÝ BERANOV, VEVERSKÉ KNÍNICE/ŘÍČANY a největší favorit SK LÍŠEŇ. I v této těžké skupině si hráči vedli výborně a po čtvrté výhře si mohli zařvat „CIGI CAGA“, protože i přes porážku v posledním zápase s Líšní jsme nemohli být předstiženi. Zisk 12 bodů a skóre 13:3 nám zajistil získání poháru v jubilejním ročníku.

Všichni hráči se snažili a odvedli si své. Tahounem mužstva byl Denis Galia, který dostal i ocenění pro nejlepšího střelce turnaje. Také brankář nás výborným výkonem podržel a i díky tomu a spolehlivé hře obránců jsme inkasovali pouze 5 branek v celém turnaji.

Velké poděkování zaslouží pan Petr Šimeček, který kluky vedl a díky jeho cenným radám se mužstvo zápas od zápasu zlepšovalo.

Také děkujeme panu Pavlíčkovi a Koutnému, kteří kluky bezpečně odvezli na turnaj a zpět domů.