TJ Šaratice, z.s. > Mladší žáci ► > Mladší žáci: výsledky + reporty

Oficiální_znak_TJ_Šaratice.pngMladší žáci: výsledky + reporty

11. Kolo: FC Hustopeče - ŠAKOBEOT 1:4 (1:1)

Struha, Kleka, Bukáčková, Štěpánek

Komentář: V tomto utkání naši mladší žáci natáhli šňůru bodových zisků o další spiel, kdy fotbalově soupeře předčili. Hráli aktivně s míčem, kombinovali a po ztrátě se snažili získat míč hned zpět. Z výkonu našich mladších žáků by se měli inspirovat starší, kterým přesně bojovnost a ochota podstupovat souboje chybí. Za celé utkání nás může mrzet pouze inkasovaná branka, kdy se z velké dálky nechal překvapit Adam a soupeř ho dobře trefeným lobem přehodil, ale v celkovém kontextu můžeme konstatovat, že jsme předvedli výborný týmový výkon, který byl korunovaný skvělými individualitami, jako tradičně Mikiho, kterého doplnili na středu Filda a ze stopera si své povinnosti poctivě a s přehledem plnil Šimon.

10. Kolo: ŠAKOBEOT - SK Slavkov u Brna     2:2 (0:2)

9. Kolo: ŠAKOBEOT - FK Valtice       4:3 (1:0)

7. Kolo: ŠAKOBEOT - Novosedly       1:3 (1:2)

Kargera

Komentář: V tomto utkání bohužel nevyhrál lepší tým, ale ten šťastnější, protože na všechny tři góly jsme soupeři nahráli a góly mu doslova darovali. Věříme, že po třech nepovedených zápasech se nám podaří v příštím kole bodovat na půdě brněnské Slatiny.

6. Kolo: Modřice/Rajhrad - ŠAKOBEOT      16:0 (5:0)

Komentář (trenér Čola): V neděli zajížděli ml. Žáci do Rajhradu, kde se utkali se sdruženým týmem Modřice-Rajhrad. Tento tým je favoritem soutěže, což potvrdil bohužel pro nás i v tomto zápase. Naše mladé mužstvo dokázalo vzdorovat prvních 15.min první půlky. Po té se ukázala síla domácího mužstva a našemu mladému týmu rychle docházely síly. Naši kluci v druhé půli už nedokázali fyzicky vzdorovat a byla z toho jednoznačná porážka.

5. Kolo: ŠAKOBEOT - Křenovice/Újezd       3:4 (2:2)

Bukáček, Štěpánek, Kargera

Komentář (trenér Buky): Naši kluci vstoupili do zápasu výborně a rychle jsme vedli 2:0. Nicméně poločas skončil bohužel 2:2. Mrzí nás neproměňováni šancí. V druhé půle byla hra vyrovnaná. Bohužel jsme opět neproměnili šance a soupeř nás trestal z rychlých brejku a vyhrál 4:3. Na to jak máme mladý tým, tak si tvrdím říct, že předvádime nadstandardně technický fotbal a trpíme jen tím, že jsme menší. Za mě jako trenéra u mladších žáků se moc na výsledek nedívám. A když vidím hru, kterou předvádíme, tak jsem nadmíru spokojen. Samozřejmě máme hodně nedostatku, ty se ale budou zlepšovat věkem a samozřejmě poctivými tréninky⚽

Musím ještě vyzdvihnout výkon Mikiho, který nevypustí jediný souboj a maká na 200%. Potřebovali bychom, aby se k němu připojilo více hráčů a ukázali celou svou schopnost

2. Kolo: Velké Bílovice/Zaječí - ŠAKOBEOT     2:7 (2:2)

Majdiak, Kargera, Hloužek 2, Bukáček 3

sestava domácí: Oslzlý - Šilinek, Sláma, Skoupil, Herůfek (K), Cetl, Kachyňa, Konečný, Lebloch, Tetur, Suchý

sestava hosté: Jedlička - Struha, Majdiak, Švestka, Hladík, Kleka, Kargera, Hloužek, Jochman, Vojta, Bukáček, Máca, Štěpánek, Dirbák, Sojka

Komentář (trenér Darek): Mladší žáci vstupovali do utkání v podobné situaci jako starši. Proti soupeři se záporným skóre 1:16. První poločas se nám bohužel nepovedl podle představ, kdy bylo v naší hře hodně zbytečných ztrát a zkažených míčů. Druhý poločas byl pak záležitostí hry na jednu bránu, kdy naši hráči soupeře jednoznačně přehráli a mohli přidat více gólu, ale v této souvislosti můžeme označit za největšího smolaře dne Vojtu Struhu, který se dostal několikrát do zakončení hlavou, ale bohužel vždy o kousek minul.

4. Kolo: Bzenec/Vracov - ŠAKOBEOT           1:6 (0:2)

Kleka 2, Hladík 2, Bukáček, Struha

sestava domácí: Tomek - Frelich, Dobešek, Churý, Novák, Anaňjev, Grufík, Lunga, Pres, Šafář M., Šafář K.

sestava hosté: Jedlička - Struha, Majdiak, Švestka, Hladík, Kleka, Kargera, Hloužek, Jochman, Bukáček, Šebeček, Máca, Bukáčková, Smetana, Dirbák

Komentář (trenér Buky): Od první minuty bylo vidět, že máme větší hlad po vítězství a 3 body povezeme domů. Kluci dnes hráli dobře kombinačně a byli o hodně silnější na míči a i v osobních soubojích. Všichni předvedli výborný výkon a přetavili to ve vítězství 6:1 a od činili domácí prohru v prvním kole proti Kyjovu. Doufám si říct, že v úterý v Zaječí navážeme na dnešní výkon a opět si odvezeme body z venku!!!

3. Kolo: ŠAKOBEOT - FC Kyjov 1919        1:7 (0:4)

sestava domácí: Přinosil - Hloužek, Majdiak, Švestka, Bukáček, Bukáčková, Dirbák, Hladík, Jochman, Kargera, Kleka, Jedlička, Prinosil F., Šebeček, Štěpánek

sestava hosté: Bystřický - Jung, Potěšil, Friedl, Zubek, Němec, Hering, Škaroupka, Hozík, Pospíšil, Kobliha, Mišurec, Jaborník, Křižka, Hrubý

Komentář: V prvním utkání bohužel naši mladší žáci doplatili na absence většího počtu hráčů, kdy byla herní převaha jednoznačně na straně hostí.