TJ Šaratice, z.s. > Rozhovory > 1. kolo - muži

368589561_787814769801599_3528383636255589935_n.jpg1. kolo - muži (D. Brezáni)

Rozhovor s kapitánem a brankářem mužů Dáriusem Brezánim:

Ahoj Dari, úvodem nám řekni pár slov o sobě a o tvém působení v našem týmu:

Ahoj, aktuálně působím v týmu Šardy cca 2 roky, kdy jsem přestoupil z týmu FK RENOCAR Podolí u Brna. Hraní je hlavně můj koníček, protože největší ambice mám v rozhodcovské kariéře, kde aktuálně působím na úrovni divize (4. ligy). Nicméně ani toto mi neubírá na chuti vítězit a toto přenáším i do každého utkání, kdy těžce koušu naše prohry, jak mohli spoluhráči poznat na jaře po nevydařeném utkání s Nesovicemi B. Zároveň u nás v klubu působím jako trenér u týmu žáku a starám se o přípravu brankařů všech kategorii, takže si vždy kritiku jejich hry beru hodně k srdci, protože je to výsledek naší práce v tréninku.

Jak hodnotíš první zápas sezóny v derby se sousedním Zbýšovem:

Už před zápasem jsme se v kabině shodli, že musíme Zbýšov konečně porazit, protože za dobu mého působení si nepamatuji, že bychom v tomto utkání vyhráli. Derby je vždy náročné a jinak tomu nebylo ani dnes, kdy hlavně mladí hráči Zbýšova nám dělali v obranné fázi velké problém, kdy jsem rád, že se mi povedlo náš tým v úvodu podržet, abychom dostali klid na naše kopačky. I když bereme 3 body, tak musím sportovně uznat, že soupeř by si za předvedenou hru zasloužil, alespoň bod.

Když se vrátíme k letní přípravě, jak bys ji zhodnotil:

Letní příprava probíhala průběžně. Vzhledem k pracovním povinnostem jsme museli přípravu uzpůsobit tak, že jsme trénovali společně se žáky, vždy podle časových možností jednotlivých hráčů. Za mě osobně hodnotím přípravu pozitivně, kdy se do úvodu sezóny cítím velmi dobře a povedlo se mi toto přenést i do prvních utkání.

Jak vidíš ambice mužů pro sezónu 2023/2024:

V kabině mužů jsme si přímý cíl nedali. Nicméně chceme předvádět co nejlepší fotbal a scházet se v co nejhojnějším počtu. Zároveň se chceme umístit se co nejvýše v tabulce s možností případného posunu do vyšší soutěže.

Vzkaz fanouškům:

V první řadě bych chtěl poděkovat, že nás jezdí podporovat v hojném počtu i na venkovní utkání a můžu říct, že budeme dělat maximum pro to, aby jich chodilo co nejvíce.