TJ Šaratice, z.s. > Rozhovory > 1. kolo - st. žáci

367481763_1035234591004468_4864741432545077203_n.jpg1. kolo - st. žáci (K. Bukáčková)

Rozhovor s jednou z našich dvou hráček kádru st. žáků Kájou Bukáčkovou:

Ahoj Káji, úvodem nám řekni pár slov o sobě a o tvém působení v našem týmu:

Ahoj, nyní to bude cca 5 let co hraju v týmu Šardy, kde máme výborný kolektiv. Nejčastěji nastupuji na pozici středního záložníka, stejně jako můj taťka, který hraje na stejném postu. Zároveň mu musím poděkovat, protože mě i bráchovi věnuje spoustu času a snaží se nás posouvat ve fotbale dále.

Jak hodnotíš první zápas sezóny po postupu do krajské soutěže:

V prvním zápase jsme do sezóny nastoupili s dobrým výsledkem. Zápas měl herní kvalitu, nicméně nám ukázal i situace a detaily, na kterých musíme zapracovat, protože nás budou čekat i kvalitnější soupeři. Ukázalo se však, že máme dostatečnou kvalitu na to, abychom i v krajské soutěži dosáhli mnoho úspěchů.

Když se vrátíme k letní přípravě, jak bys ji zhodnotila:

Letní přípravu hodnotím velmi pozitivně. Přípravu jsem absolvovala poctivě celou a s Dančou jsme si i dělaly individuální trénink a tréninky se zaměřením na střelbu a centry. Všeobecně mám z přípravy radost a myslím, že se nám hodně povedla. Zároveň už první kolo ukázalo, kdo chodil poctivě na tréninky a kdo ne. I přes to si myslím, že předvádíme kvalitní a pohlednou hru.

Jak vidíš ambice žáků pro sezónu 2023/2024:

Našim cílem je se uchytit v krajské soutěži a umístit se v horní polovině tabulky. S borcama věříme, že máme na to bojovat o co nejvyšší příčky.

Vzkaz fanouškům:

Chtěla bych poděkovat našim FANS, že jich na naše zápasy chodí čím dal tím více a vytváří nám výbornou atmosféru a my můžeme slíbit, že je budeme bavit předváděnou hrou.