TJ Šaratice, z.s. > Rozhovory > 2. kolo - muži

2. kolo - muži (J. Pojeta)

Rozhovor po prohraném utkání v Letonicích:

Ahoj Pepo, úvodem nám řekni pár slov o sobě a o tvém působení v našem týmu:

Ahoj, nyní to bude asi 7 rokem co jsem aktivním hráčem TJ Šaratice, na postu obránce tak jak je potřeba. Fotbal už hraji od malička kdy mě v tom podporoval můj táta na funkcí trenéra a jsem mu vděčný že mě v tom vedl.

Jak hodnotíš poslední utkání v Letonicích:

V druhém zápase jsme hráli proti Letonicím, kdy začátek zápasu vypadal že by mohl dopadnout pro nás pozitivně, ale bohužel jsme to podcenili a dopadlo to prohrou.

Jak hodnotíš svůj výkon:

Co se týče mého výkonu při zápase se snažím jít do toho na 100%, ale někdy to asi nestačí.

Jak vidíš ambice mužů pro sezónu 2023/2024:

Ambice pro 2023/2024 jsou samozřejmě neudělat našemu týmu ostudu a předvádět co nejlepší výkony. A hlavně si myslím, že každý touží po postupu do vyšší soutěže.

Vzkaz fanouškům:

Co se týče našich fanoušků, bych chtěl poděkovat za podporu a fandění. Myslím si že fotbal není jen o tom běhat za kulatou věcí, ale je o fanoušcích co dělají tu takzvanou skvělou atmosféru a dokáží hráče skvěle povzbudit.