Drobečková navigace

TJ Šaratice, z.s. > A - muži ► > Muži: výsledky + reporty

Oficiální_znak_TJ_Šaratice.pngMuži: výsledky a reporty

 

12. Kolo: TJ Sokol Zbýšov - TJ Šaratice    1:7 (0:4)

Lidmila 4, Šmíd 2, Winkler

Sestava hosté: Brezání (K) - Koukola, Doležal, Holásek, Havránek - Halbina, Bukáček. Lidmila, Wright - Winkler, Šmíd (Kalouda, Pojeta, Kozohorský, Semrád)

Komentář: Po dlouhé době se nám povedlo zlomit prokletí hřiště ve Zbýšově a herně i výsledkově jsme potvrdili naší současnou formu. Nyní nás čeká poslední krok, kdy v příštím kole hostíme na našem hřišti tým Kobeřic "B".

22. Kolo: TJ Sokol Milešovice - TJ Šaratice    1:2 (0:1)

Bukáček, Kalouda

Sestava hosté: Brezáni (K) - Kozohorský, Holánek, Havránek, Paseka - Halbina, Bukáček, Lidmila, Wright - Winkler, Buřík L. (Pojeta, Koukola, Buřík M., Kalouda)

Komentář: V deštivém odpoledni jsme na hřišti Milešovic zbytečně dopustili dramatický průběh, kdy hlavně v první půlce jsme nevyužili řadu šancí a v druhém poločase jsme z ojedinělé akce inkasovali vyrovnávací branku. Naštěstí se nám povedlo poté soupeře zatlačit a v posledních minutách zápasu jsme vybojovali 3 body zásluhou gólu Borise. I nadále jsme tedy v boji o čelo tabulky.

20. Kolo: TJ Velešovice "B" - TJ Šaratice    2:3 (0:2)

Nak, Lidmila, Havránek

Sestava hosté: Brezáni (K) - Paseka, Havránek, Holánek, Doležal - Halbina, Bukáček, Lidmila, Winkler - Jakš, Nak (Buřík, Pojeta, Kozohorský)

Komentář: Zápas na půdě Velešovic probíhal podle našeho předpokladu, kdy jsme odehráli bojovné utkání, které jsme vlastními chybami zdramatizovali, kdy jsme přišli o vedení 0:2. Naštěstí jsme v poslední desetiminutovce urvali vítězství na naší stranu.

17. Kolo: TJ Šaratice - FK Křižanovice "B"    20:0 (9:0)

Lidmila 8, Jakš 3, Holánek 3, Buřík 2, Kalouda 2, Doležal, Bukáček

Sestava domácí: Brezáni (K) - Kozohorský, Holánek, Havránek, Paseka - Halbina, Bukáček, Lidmila, Wright - Jakš, Winkler (Kalouda, Buřík, Pojeta, Koukola, Doležal)

Komentář: V 17. kole jsme hostili poslední tým soutěže Křižanovice "B" a po podzimní remíze 0:0 jsme měli co napravovat, protože se jednalo o naší zbytečnou ztrátu bodů. Prvních 15 minut bylo z naší strany lehce nervózních a netrpělivých, ale následně se nám povedlo náš brankostroj rozjet a utkání jsme zaslouženě ovládli.

16. Kolo: TJ Heršpice "B" - TJ Šaratice      2:6 (1:2)

Lidmila 2, Winkler, Holánek, Bukáče, Halbina

Sestava domácí: Brezáni (K) - Kozohorský, Pojeta, Holánek, Doležal - Halbina, Bukáček, Lidmila, Wright - Jakš, Winkler (Semrád, Koukola, Kalouda, Buřík)

Komentář: Další venkovní utkání na hřišti nepříjemných Heršpic jsme úspěšně zvládli. Před početnou diváckou návštěvou jsme předvedli bojovný a koncentrovaný výkon a po zásluze vyhráli 6:2, kdy domácí zaznamenali góly z nařízeného pokutového kopu a po nádherném vlastním gólu Aldy Halbiny, který gól okomentoval slovy, kdybych to tak chtěl trefit na druhé straně tak to nedám.

15. Kolo: TJ Šaratice - TJ Sokol Nesovice "B"       14:0 (8:0)

Lidmila 4, Nak 5, Jakš 3, Paseka, Buřík

Sestava domácí: Brezáni (K) - Paseka, Havránek, Flachs, Halbina - Winkler, Bukáček, Lidmila, Wright - Nak, Jakš (Pojeta, Buřík, Koukola, Doležal, Semrád)

Komentář: V utkání proti oslabenému soupeři jsme celý zápas dominovali a nepovolili našemu soupeři ani jednu střelu na bránu. Díky tomu jsme si připsali povinné 3 body.

14. Kolo: TJ Šaratice - TJ Letonice "B"        8:1 (3:1)

Lidmila 4, Winkler 2, Bukáček, Wright

Sestava domácí: Brezáni (K) - Paseka, Holánek, Havránek, Doležal - Kozohorský, Bukáček, Lidmila, Wright - Jakš, Winkler (Semrád, Koukola, Pojeta, Cikánek, Kalouda)

Komentář: V prvním domácím utkání jsme nastoupili proti vedoucímu tabulky, který byl bez jediné prohry. Povedlo se nám využít obrovské množství ztrát hostujících hráčů a i v ti hráčích jsme na hřišti dominovali. Jediným negativem zápasu je červená karta pro Holasa ve 40. minutě. Nicméně se nám povedlo Letonicím vrátit podzimní porážku na jejích hřišti. 

 

13. Kolo: TJ Spartak Slavíkovice "B" - TJ Šaratice        2:3 (1:0)

Nak 2, vlastní

sestava hosté: Brezáni (K) - Kozohorský, Havránek, Holánek, Halbina - Cikánek, Bukáček, Lidmila, Paseka - Jakš, Nak (Pojeta, Koukola, Kalouda, Semrád)

Komentář: První jarní kolo se neslo ve znamení obrovského množství šancí, které jsme byli schopni dnes spálit. Jen za první poločas jsme mohli vézt rozdílen 3-4 gólů, ale bohužel jsme měli problém trefit prostor brány, případně jsme pohořeli na domácím brankářovi. Herně jsme odehráli hlavně v první půlce výborné utkání a věříme, že je na čem stavět před příštím týdnem, kdy u nás hostíme lídra soutěže Letonice "B". Úspěšné se do týmu začlenili i naše zimní posily, které byly vidět. 

6. Kolo: TJ Šaratice  - TJ Heršpice "B"        3:2 (1:2)

Bukáček, Halbina, Havránek

sestava domácí: Brezáni (K) - Doležal, Flachs, Pojeta, Křepelka - Kozohorský, Bukáček, Havránek, Halbina - Jakš, Holánek (Kalouda, Wright, Buřík, Ciikánek, Semrád)

 

11. Kolo: TJ Šaratice  - TJ Sokol Milešovice        4:2 (3:1)

Jakš 3, vlastní

sestava domácí: Brezáni (K) - Kozohorský, Doležal, Flachs, Křepelka - Paseka, Bukáček, Hemerka, Cikánek - Jakš, Holánek (Pojeta, Kulhánek, Halbina, Wright, Buřík)

Komentář: V předposledním utkání podzimní části jsme připravili v derby zápase nedaleké Milešovice. Nutno podotknout, že výsledek neodpovídal předvedené hře, kdy hosté byli lepší na míč. Kdyby po prvních deseti minutách byl stav 0:4, tak by se nikdo nedivil, ale opět nás v utkání podržel v bráně Darek, který zlikvidoval všechny tutovky hostů. Prakticky z první vážné šance se nám povedlo otevřít skóre a vedli jsme 1:0. V 34. minutě si bohužel nešťastně srazil střílený centr do vlastní brány Karel a bylo vyrovnáno. Naštěstí si střelecké štěstí udržel Radek Jakš, který do poločasu dvěma trefami zvýšil skóre na 3:1. 

V druhém poločase jsme vstoupili do utkání skvěle a v 46. minutě Radek zkompletoval hattrick a vedli jsme 4:1. Bohužel poté Marťa Holánek neproměnil pokutový kop a od této chvíle se na naše kopačky vnesla nervozita. Naštěstí se dnes Darek rozhodl, že bude deptat hráče Milešovic a zlikvidoval další 3 gólové šance hostů. Ačkoliv se Milešovicím povedlo snížit na 4:2, tak zbytek zápasu jsme zvládli doslova ukopat a ubojovat. 

10. Kolo: FC Bučovice "B" - TJ Šaratice z.s.          1:4 (1:2)

Jakš 3, Bukáček

sestava hosté: Brezáni (K) - Koukola, Doležal, Pojeta, Křepelka - Cikánek, Bukáček, Winkler, Havránek - Jakš, Holánek (Flachs, Buřík, Kalouda, Kulhánek, Kozohorský, Wright)

Komentář: Poslední venkovní podzimní utkání jsme prolomili výsledkovou krizi na venkovních hřištích a konečně se nám povedlo naplno bodovat. V téměř kompletní sestavě, kdy dokonce mimo zápasovou soupisku zůstali Mira Píše a zraněný Alda Halbina. Prvních 10 minut bylo z naší strany nervózních a nepřesných, kdy jsme se nemohli srovnat z velmi hrbatým terénem. Naštěstí po nočním dešti bylo hřiště relativně měkké a nebyl to beton, na kterém jsme hráli předchozí utkání v Bučovicích. Zápas byl z naší strany odmakaný, kdy domácí hrozili buď po centrech nebo střelami z velké dálky. Jedinou chybou na našem výkonu byl přísně nařízený pokutový kop, kdy k zákroku došlo kousek před pokutovým územím, ale rozhodčí po verdiktu "domácího" asistenta nařídil pokutový kop. Sporným moment měl za výsledek i udělený osobní trest pro Darka, který se k výrokům rozhodčích běžně nevyjadřuje, ale dnes tuto situaci kousal těžce. Naštěstí nás sporný moment nerozhodil a utkání jsme uhráli naší zkušeností, kdy dnes zazářil třígolový Radek Jakš. Nezbývá než se těšit na další utkání, kdy v posledních dvou kolech hostíme v derby nejdříve Milešovice a následně nastoupíme opět doma proti Heršpicím B.

9. Kolo: TJ Šaratice  - Velešovice "B"         13:0 (7:0)

Holánek 4, Bukáček 3, Jakš 3, Flachs, Kozohorský, Cikánek

sestava domácí: Brezáni (K) - Kozohorský, Flachs, Doležal, Koukola - Wright, Bukáček, Houšť, Cikánek - Jakš, Holánek (Píše, Pojeta)

Komentář: V utkání proti soupeři, který nastoupil pouze v 10 lidech, jsme podali velmi dobrý a koncentrovaný výkon a může nás mrzet pouze velké množství neproměněných šancí hlavně v první půli, kdy mohl být výsledek mnohem výraznější.

8. Kolo: TJ Sokol Kobeřice - TJ Šaratice z.s.          4:0 (1:0)

 

sestava domácí: Doležel - Ondráček, Fries, Mlateček, Černý, Hradecký, Redl (K), Jochman, Žilka, Svoboda, Jiráček

sestava hosté: Brezáni (K) - Koukola, Holánek, Pojeta, Křepelka - Wright, Bukáček, Havránek, Cikánek - Jakš, Flachs (Kalouda, Kulhánek)

Komentář: K utkání v Kobeřicích jsme odjížděli v okleštěné sestavě s cílem uhrát pro nás přijatelný výsledek. Musíme sportovně uznat, že domácí byli výborní na míči a hráli velmi dobře. Vzhledem k obrazu hry a průběhu zápasu byl výsledek spravedlivý, kdy jsme se do šancí dostávali pouze ojediněle a i nadále nás trápí zakončení, kdy máme pořád pouze 11 vstřelených gólů.

7. Kolo: FK Křižanovice "B" - TJ Šaratice z.s.          0:0 (0:0)

 

sestava domácí: Šedý - Zeman (K), Chadraba, Židlík, Vrána, Kučera, Šír, Ragas, Klučka, Bambásek, Chalupa (Divácký E, Divácký D., Zachrla, Olša, Horáček, Střeštík

sestava hosté: Brezáni (K) - Halbina, Pojeta, Holánek, Křepelka - Cikánek, Bukáček, Winkler, Kulhánek - Buřík, Kovařík (Píše, Kozohorský, Doležal)

Komentář:

V dohrávaném 7. kole jsme nastoupili proti týmu Křižanovic, který je na svém domácí hřištích silný viz. předchozí remíza z Letonicemi B 3:3. Bohužel z různých důvodů jsme odjeli v hodně okleštěné sestavě a po celé utkání se nám povedlo vytvořit si minimum šanci. Musí se uznat, že soupeř byl dnes lepší a bylo zásluhou hlavně Darka, že si z Křižanovic odvážíme alespoň bod.

5. Kolo: TJ Sokol Nesovice "B" - TJ Šaratice z.s.          4:3 (2:0)

Jakš, Cikánek, Holánek

sestava domácí: Švarc - Doležal J., Kuchyňka, Šlampa A., Šlampa D. - Doležal P., Macalík (K), Sugden, Petula - Musil, Kupka (Hanuš, Machala, Kazimír, Foletar, Svoboda)

sestava hosté: Brezáni (K) - Kozohorský, Doležal, Holánek, Wright - Halbina, Bukáček, Havránek, Cikánek - Jakš, Nak (Pojeta, Koukola, Flachs, Kulhánek, Kalouda)

Komentář: 

V dalším venkovním utkání jsme jeli na hřiště Nesovic, se kterýma jsme loni ani jednou nebodovali. Vzhledem k sestavě, ve které jsme k utkání jeli, jsme věřili ve všechny body. Bohužel prokletí venkovních utkání se nás drží i nadále, kdy jsme jen za první poločas zahodili 5 jasných tutovek. Soupeř potrestal dvě naše chyby při bránění standardek a do poločasu vedl 2:0.

Do druhého poločasu jsme nastoupili výborně a v 50. minutě svítil na tabuly stav 2:2. Domácí doslova nevěděli kde jsou a naši hráči jasně dominovali. Bohužel při jednom propadeném míču středem hřiště došlo ke zbytečnému faulu, po kterém domácí kopali po právu pokutový kop, který proměnili. Tento moment nás srazil zpět na kolena a bohužel i nadále jsme předváděli festival spálených šancí. Domácí nakonec využili další standardku, kdy hlavou zvyšovali na 4:2. Nám i přes závěrečný tlak se povedlo pouze snížit na konečných 4:3.
Celkově nám zápas ukázal, co nás trápí nejvíc. Největší mezeru vidíme v bránění standardních situací, kdy Nesovice ze 5 situací vytěžili 4 góly, kdy nejsme schopni zodpovědně bránit hráče, kterého máme na starosti a soupeřům to ulehčujeme. Druhý problém je, že se hrozně nadřeme na každý gól.

2. Kolo: TJ Šaratice z.s. - TJ Sparta Slavíkovice "B"         4:1 (2:1)

Havránek 2, Nak, Kozohorský

sestava domácí: Brezáni (K) - Halbina, Holánek, Pojeta, Wright - Kulhánek, Bukáček, Havránek, Nak - Cikánek, Buřík (Winklárek, Kozohorský, 

sestava hosté: Blažek - Vejchoda, Skokan, Valehrach, Jandl - Prokop, Jandl, Opluštil (K), Leznar - Vlach, Rusyn (Kocman, Balák, Šlimar, Barták, Čermák)

Komentář:

V dohrávce druhého kola jsme za mírného deště přivítali posílený tým Slavíkovic B, který nám rozhodně nechtěl dát nic zadarmo. Už v 6. minutě šli hosté do vedení po našem nedůrazu ve středu hřiště. Poté jsme se začali dostávat do zápasu i my, díky čemu jsme do poločasu stav zápasu otočili.

V druhém poločas se obraz hry nezměnil a hrálo se vyrovnané utkání, kdy nebezpečnější v zakončení však byli hosté, kteří buď netrefili bránu nebo nás podržel v bráně Darek. Nakonec vítězství 4:1 udělalo radost našim početným fans, kteří nás i ve zlém počasí přišli podpořit.

3. Kolo: TJ Sokol Letonice "B" - TJ Šaratice z.s.         7:1 (3:1)

Cikánek

sestava domácí: Jůzek - Kalousek, Homola, Vašíček, Pospíšil - Zourek, Kočan, Rotrekl (K), Kohoutek - Dočekal, Lokaj (Picek, Bartoník, Vondráček)

sestava hosté: Brezáni (K) - Halbina, Pojeta, Doležal, Havránek - Cikánek, Jakš, Holánek, Kovařík - Nak, Kalouda (Píše, Kulhánek, Kozohorský) 

Komentář:

V druhém zápase našich mužů jsme už před utkáním sčítaly ztráty, kdy z důvodu souběhu zápasu mužů a žáků chyběli Bukáček a Buřík. Zároveň chyběli i další hráči z prvního kola, takže jsme nastoupili v obměněné sestavě, ve které jsme s domácími drželi krok pouze do 25. minuty. Poté na hřišti dominovalo pouze jedno mužstvo a z tohoto důvodu je výsledek hodně krutý. 
Dnes máme hodně o čem přemýšlet do dalších zápasů, protože se těžko hledají na dnešním výkonu nějaká pozitiva. 

 

1. Kolo: TJ Šaratice z.s. - TJ Sokol Zbýšov z.s.        3:2 (1:1)

Cikánek, Nak, Hemerka - Golda, Kozel

sestava domácí: Brezáni (K) - Halbina, Pojeta, Holánek, Koukola - Havránek, Hemerka, Bukáček, Nak - Flachs D., Jakš (Píše, Flachs J., Houšť, Cikánek) 

sestava hosté: Borovský J. -  Borovský M., Golda, Gráf, Kašpar, Kozlík, Kuchyňka, Matoušek, Raus, Simerský (K), Škrla (Trávníček, Kozel, Mašek, Krošlák)

Komentář:

 V prvním utkání sezóny jsme doufali ve 3 body, nicméně soupeř svým výkonem nám cestu výrazně stížil a při hodnocení utkání musím sportovně uznat, že si 3 body zasloužil víc jak my. Hlavně v první půli se dostal do více vyložených šancí a bylo jen zásluhou našeho brankaře, že se do kabin šlo za nerozhodného stavu.
V druhém poločase se nám povedlo dostat do vedení, kdy jsme spíše kontrolovali hru a hosté hrozili jen z nebezpečných breaků, které jsme dokázali eliminovat až na jeden, ze kterého snížil hostující Kozel na 3:2. 
S výsledkem můžeme být spokojení nicméně výsledek neodpovídal předvedené hře a do příštího utkání máme na čem pracovat.