Drobečková navigace

TJ Šaratice, z.s. > A - muži ► > Muži: výsledky + reporty

Oficiální_znak_TJ_Šaratice.pngMuži: výsledky a reporty

 

5. Kolo: TJ Sokol Nesovice "B" - TJ Šaratice z.s.          4:3 (2:0)

Jakš, Cikánek, Holánek

sestava domácí: Švarc - Doležal J., Kuchyňka, Šlampa A., Šlampa D. - Doležal P., Macalík (K), Sugden, Petula - Musil, Kupka (Hanuš, Machala, Kazimír, Foletar, Svoboda)

sestava hosté: Brezáni (K) - Kozohorský, Doležal, Holánek, Wright - Halbina, Bukáček, Havránek, Cikánek - Jakš, Nak (Pojeta, Koukola, Flachs, Kulhánek, Kalouda)

Komentář: 

V dalším venkovním utkání jsme jeli na hřiště Nesovic, se kterýma jsme loni ani jednou nebodovali. Vzhledem k sestavě, ve které jsme k utkání jeli, jsme věřili ve všechny body. Bohužel prokletí venkovních utkání se nás drží i nadále, kdy jsme jen za první poločas zahodili 5 jasných tutovek. Soupeř potrestal dvě naše chyby při bránění standardek a do poločasu vedl 2:0.

Do druhého poločasu jsme nastoupili výborně a v 50. minutě svítil na tabuly stav 2:2. Domácí doslova nevěděli kde jsou a naši hráči jasně dominovali. Bohužel při jednom propadeném míču středem hřiště došlo ke zbytečnému faulu, po kterém domácí kopali po právu pokutový kop, který proměnili. Tento moment nás srazil zpět na kolena a bohužel i nadále jsme předváděli festival spálených šancí. Domácí nakonec využili další standardku, kdy hlavou zvyšovali na 4:2. Nám i přes závěrečný tlak se povedlo pouze snížit na konečných 4:3.
Celkově nám zápas ukázal, co nás trápí nejvíc. Největší mezeru vidíme v bránění standardních situací, kdy Nesovice ze 5 situací vytěžili 4 góly, kdy nejsme schopni zodpovědně bránit hráče, kterého máme na starosti a soupeřům to ulehčujeme. Druhý problém je, že se hrozně nadřeme na každý gól.

2. Kolo: TJ Šaratice z.s. - TJ Sparta Slavíkovice "B"         4:1 (2:1)

Havránek 2, Nak, Kozohorský

sestava domácí: Brezáni (K) - Halbina, Holánek, Pojeta, Wright - Kulhánek, Bukáček, Havránek, Nak - Cikánek, Buřík (Winklárek, Kozohorský, 

sestava hosté: Blažek - Vejchoda, Skokan, Valehrach, Jandl - Prokop, Jandl, Opluštil (K), Leznar - Vlach, Rusyn (Kocman, Balák, Šlimar, Barták, Čermák)

Komentář:

V dohrávce druhého kola jsme za mírného deště přivítali posílený tým Slavíkovic B, který nám rozhodně nechtěl dát nic zadarmo. Už v 6. minutě šli hosté do vedení po našem nedůrazu ve středu hřiště. Poté jsme se začali dostávat do zápasu i my, díky čemu jsme do poločasu stav zápasu otočili.

V druhém poločas se obraz hry nezměnil a hrálo se vyrovnané utkání, kdy nebezpečnější v zakončení však byli hosté, kteří buď netrefili bránu nebo nás podržel v bráně Darek. Nakonec vítězství 4:1 udělalo radost našim početným fans, kteří nás i ve zlém počasí přišli podpořit.

3. Kolo: TJ Sokol Letonice "B" - TJ Šaratice z.s.         7:1 (3:1)

Cikánek

sestava domácí: Jůzek - Kalousek, Homola, Vašíček, Pospíšil - Zourek, Kočan, Rotrekl (K), Kohoutek - Dočekal, Lokaj (Picek, Bartoník, Vondráček)

sestava hosté: Brezáni (K) - Halbina, Pojeta, Doležal, Havránek - Cikánek, Jakš, Holánek, Kovařík - Nak, Kalouda (Píše, Kulhánek, Kozohorský) 

Komentář:

V druhém zápase našich mužů jsme už před utkáním sčítaly ztráty, kdy z důvodu souběhu zápasu mužů a žáků chyběli Bukáček a Buřík. Zároveň chyběli i další hráči z prvního kola, takže jsme nastoupili v obměněné sestavě, ve které jsme s domácími drželi krok pouze do 25. minuty. Poté na hřišti dominovalo pouze jedno mužstvo a z tohoto důvodu je výsledek hodně krutý. 
Dnes máme hodně o čem přemýšlet do dalších zápasů, protože se těžko hledají na dnešním výkonu nějaká pozitiva. 

 

1. Kolo: TJ Šaratice z.s. - TJ Sokol Zbýšov z.s.        3:2 (1:1)

Cikánek, Nak, Hemerka - Golda, Kozel

sestava domácí: Brezáni (K) - Halbina, Pojeta, Holánek, Koukola - Havránek, Hemerka, Bukáček, Nak - Flachs D., Jakš (Píše, Flachs J., Houšť, Cikánek) 

sestava hosté: Borovský J. -  Borovský M., Golda, Gráf, Kašpar, Kozlík, Kuchyňka, Matoušek, Raus, Simerský (K), Škrla (Trávníček, Kozel, Mašek, Krošlák)

Komentář:

 V prvním utkání sezóny jsme doufali ve 3 body, nicméně soupeř svým výkonem nám cestu výrazně stížil a při hodnocení utkání musím sportovně uznat, že si 3 body zasloužil víc jak my. Hlavně v první půli se dostal do více vyložených šancí a bylo jen zásluhou našeho brankaře, že se do kabin šlo za nerozhodného stavu.
V druhém poločase se nám povedlo dostat do vedení, kdy jsme spíše kontrolovali hru a hosté hrozili jen z nebezpečných breaků, které jsme dokázali eliminovat až na jeden, ze kterého snížil hostující Kozel na 3:2. 
S výsledkem můžeme být spokojení nicméně výsledek neodpovídal předvedené hře a do příštího utkání máme na čem pracovat.