TJ Šaratice, z.s. > A - muži ► > Muži: výsledky + reporty

Oficiální_znak_TJ_Šaratice.pngMuži: výsledky a reporty

15. Kolo: TJ Šaratice - TJ Sokol Nesovice "B"       14:0 (8:0)

Lidmila 4, Nak 5, Jakš 3, Paseka, Buřík

Sestava domácí: Brezáni (K) - Paseka, Havránek, Flachs, Halbina - Winkler, Bukáček, Lidmila, Wright - Nak, Jakš (Pojeta, Buřík, Koukola, Doležal, Semrád)

Komentář: V utkání proti oslabenému soupeři jsme celý zápas dominovali a nepovolili našemu soupeři ani jednu střelu na bránu. Díky tomu jsme si připsali povinné 3 body.

14. Kolo: TJ Šaratice - TJ Letonice "B"        8:1 (3:1)

Lidmila 4, Winkler 2, Bukáček, Wright

Sestava domácí: Brezáni (K) - Paseka, Holánek, Havránek, Doležal - Kozohorský, Bukáček, Lidmila, Wright - Jakš, Winkler (Semrád, Koukola, Pojeta, Cikánek, Kalouda)

Komentář: V prvním domácím utkání jsme nastoupili proti vedoucímu tabulky, který byl bez jediné prohry. Povedlo se nám využít obrovské množství ztrát hostujících hráčů a i v ti hráčích jsme na hřišti dominovali. Jediným negativem zápasu je červená karta pro Holasa ve 40. minutě. Nicméně se nám povedlo Letonicím vrátit podzimní porážku na jejích hřišti.

13. Kolo: TJ Spartak Slavíkovice "B" - TJ Šaratice        2:3 (1:0)

Nak 2, vlastní

sestava hosté: Brezáni (K) - Kozohorský, Havránek, Holánek, Halbina - Cikánek, Bukáček, Lidmila, Paseka - Jakš, Nak (Pojeta, Koukola, Kalouda, Semrád)

Komentář: První jarní kolo se neslo ve znamení obrovského množství šancí, které jsme byli schopni dnes spálit. Jen za první poločas jsme mohli vézt rozdílen 3-4 gólů, ale bohužel jsme měli problém trefit prostor brány, případně jsme pohořeli na domácím brankářovi. Herně jsme odehráli hlavně v první půlce výborné utkání a věříme, že je na čem stavět před příštím týdnem, kdy u nás hostíme lídra soutěže Letonice "B". Úspěšné se do týmu začlenili i naše zimní posily, které byly vidět.

6. Kolo: TJ Šaratice  - TJ Heršpice "B"        3:2 (1:2)

Bukáček, Halbina, Havránek

sestava domácí: Brezáni (K) - Doležal, Flachs, Pojeta, Křepelka - Kozohorský, Bukáček, Havránek, Halbina - Jakš, Holánek (Kalouda, Wright, Buřík, Ciikánek, Semrád)

11. Kolo: TJ Šaratice  - TJ Sokol Milešovice        4:2 (3:1)

Jakš 3, vlastní

sestava domácí: Brezáni (K) - Kozohorský, Doležal, Flachs, Křepelka - Paseka, Bukáček, Hemerka, Cikánek - Jakš, Holánek (Pojeta, Kulhánek, Halbina, Wright, Buřík)

Komentář: V předposledním utkání podzimní části jsme připravili v derby zápase nedaleké Milešovice. Nutno podotknout, že výsledek neodpovídal předvedené hře, kdy hosté byli lepší na míč. Kdyby po prvních deseti minutách byl stav 0:4, tak by se nikdo nedivil, ale opět nás v utkání podržel v bráně Darek, který zlikvidoval všechny tutovky hostů. Prakticky z první vážné šance se nám povedlo otevřít skóre a vedli jsme 1:0. V 34. minutě si bohužel nešťastně srazil střílený centr do vlastní brány Karel a bylo vyrovnáno. Naštěstí si střelecké štěstí udržel Radek Jakš, který do poločasu dvěma trefami zvýšil skóre na 3:1.

V druhém poločase jsme vstoupili do utkání skvěle a v 46. minutě Radek zkompletoval hattrick a vedli jsme 4:1. Bohužel poté Marťa Holánek neproměnil pokutový kop a od této chvíle se na naše kopačky vnesla nervozita. Naštěstí se dnes Darek rozhodl, že bude deptat hráče Milešovic a zlikvidoval další 3 gólové šance hostů. Ačkoliv se Milešovicím povedlo snížit na 4:2, tak zbytek zápasu jsme zvládli doslova ukopat a ubojovat.

10. Kolo: FC Bučovice "B" - TJ Šaratice z.s.          1:4 (1:2)

Jakš 3, Bukáček

sestava hosté: Brezáni (K) - Koukola, Doležal, Pojeta, Křepelka - Cikánek, Bukáček, Winkler, Havránek - Jakš, Holánek (Flachs, Buřík, Kalouda, Kulhánek, Kozohorský, Wright)

Komentář: Poslední venkovní podzimní utkání jsme prolomili výsledkovou krizi na venkovních hřištích a konečně se nám povedlo naplno bodovat. V téměř kompletní sestavě, kdy dokonce mimo zápasovou soupisku zůstali Mira Píše a zraněný Alda Halbina. Prvních 10 minut bylo z naší strany nervózních a nepřesných, kdy jsme se nemohli srovnat z velmi hrbatým terénem. Naštěstí po nočním dešti bylo hřiště relativně měkké a nebyl to beton, na kterém jsme hráli předchozí utkání v Bučovicích. Zápas byl z naší strany odmakaný, kdy domácí hrozili buď po centrech nebo střelami z velké dálky. Jedinou chybou na našem výkonu byl přísně nařízený pokutový kop, kdy k zákroku došlo kousek před pokutovým územím, ale rozhodčí po verdiktu "domácího" asistenta nařídil pokutový kop. Sporným moment měl za výsledek i udělený osobní trest pro Darka, který se k výrokům rozhodčích běžně nevyjadřuje, ale dnes tuto situaci kousal těžce. Naštěstí nás sporný moment nerozhodil a utkání jsme uhráli naší zkušeností, kdy dnes zazářil třígolový Radek Jakš. Nezbývá než se těšit na další utkání, kdy v posledních dvou kolech hostíme v derby nejdříve Milešovice a následně nastoupíme opět doma proti Heršpicím B.

9. Kolo: TJ Šaratice  - Velešovice "B"         13:0 (7:0)

Holánek 4, Bukáček 3, Jakš 3, Flachs, Kozohorský, Cikánek

sestava domácí: Brezáni (K) - Kozohorský, Flachs, Doležal, Koukola - Wright, Bukáček, Houšť, Cikánek - Jakš, Holánek (Píše, Pojeta)

Komentář: V utkání proti soupeři, který nastoupil pouze v 10 lidech, jsme podali velmi dobrý a koncentrovaný výkon a může nás mrzet pouze velké množství neproměněných šancí hlavně v první půli, kdy mohl být výsledek mnohem výraznější.

8. Kolo: TJ Sokol Kobeřice - TJ Šaratice z.s.          4:0 (1:0)

sestava domácí: Doležel - Ondráček, Fries, Mlateček, Černý, Hradecký, Redl (K), Jochman, Žilka, Svoboda, Jiráček

sestava hosté: Brezáni (K) - Koukola, Holánek, Pojeta, Křepelka - Wright, Bukáček, Havránek, Cikánek - Jakš, Flachs (Kalouda, Kulhánek)

Komentář: K utkání v Kobeřicích jsme odjížděli v okleštěné sestavě s cílem uhrát pro nás přijatelný výsledek. Musíme sportovně uznat, že domácí byli výborní na míči a hráli velmi dobře. Vzhledem k obrazu hry a průběhu zápasu byl výsledek spravedlivý, kdy jsme se do šancí dostávali pouze ojediněle a i nadále nás trápí zakončení, kdy máme pořád pouze 11 vstřelených gólů.

7. Kolo: FK Křižanovice "B" - TJ Šaratice z.s.          0:0 (0:0)

sestava domácí: Šedý - Zeman (K), Chadraba, Židlík, Vrána, Kučera, Šír, Ragas, Klučka, Bambásek, Chalupa (Divácký E, Divácký D., Zachrla, Olša, Horáček, Střeštík

sestava hosté: Brezáni (K) - Halbina, Pojeta, Holánek, Křepelka - Cikánek, Bukáček, Winkler, Kulhánek - Buřík, Kovařík (Píše, Kozohorský, Doležal)